Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De dood van de erfgenaam

Michael Jecks

Prijs: € 23,99
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789038923710
Auteur(s) : Michael Jecks
Taal : Nederlands
Onderwerp : Spannende boeken
Thema : Thriller / spannende fictie
Reeks : Een Sir Baldwin mysterie
Uitgever : Uitgeverij Elmar B.V.
Verschenen : Juni 2019
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Afmetingen : 230 x 150 x 28 mm
Gewicht : 542 gram
Beschrijving

In het voorjaar van 1321, als hij de voorbereidingen voor zijn huwelijk met Jeanne de Liddinstone treft, sir ridder Baldwin het nieuws dat Roger, heer van Throwleigh is overleden. Erfgenaam is diens zoon, de vijfjarige Herbert. Baldwin maakt zich ernstige zorgen om de jongen, vooral ook omdat zijn moeder hem verantwoordelijk houdt voor de dood van haar man.
Als enkele dagen later ook Herbert bij een tragisch ongeluk om het leven komt, vermoedt sir Baldwin dat er opzet in het spel is. Samen met baljuw Simon Puttock reist hij af naar de havezaat van Throwleigh om de zaak te onderzoeken.
De moord op de erfgenaam wordt zo de meest sinistere en schokkende zaak die sir Baldwin en Simon Puttock tot dan hebben moeten ontrafelen.

In zijn reeks misdaadromans rond sir Baldwin en Simon Puttock weet Michael Jecks een spannend plot te combineren met een levendige beschrijving van het laat-middeleeuwse Engeland. Spanning voor thriller- en fantasy liefhebbers!

Lees ook: De laatste tempelridder, De heks van Wefford, De gehangene van Dartmoor, Het mooie lijk, Het lijk zonder hoofd, Het zevende gebod, Moord in het klooster en De dood van de erfgenaam.

Velden met een * zijn verplicht