Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Fijn dat U er allemaal bent

Prijs: € 29,50
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789069166872
Taal : Nederlands
Onderwerp : Recht
Reeks : Prinsengrachtreeks
Uitgever : Juridische Uitgeverij Ars Aequi
Verschenen : Maart 2012
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 72
Afmetingen : 220 x 150 x 5 mm
Gewicht : 113 gram
Beschrijving

Liefde, haat, lust en onlust, (pedagogische) macht en onmacht en teleurgestelde - in terugblik niet zelden te hoog gespannen - verwachtingen omtrent hetgeen het leven in petto heeft met betrekking tot huwelijk, relatievorming en voortplanting. De familierechter brengt verreweg het grootste deel van zijn tijd door met het vissen in dit troebele water van de onfortuinlijke partnerkeus van de procespartijen.
In Fijn dat u er allemaal bent schrijft een aantal raadsheren uit de familiesector van het Amsterdamse hof over hun werk en hoe zij omgaan met de bijkans onmogelijke opgave om met een gebrekkig en eenzijdig juridisch instrumentarium conflicten te lijf te gaan die primair beheerst worden door niet-juridische factoren.
Daarnaast vormen enkele bijdragen de neerslag van gesprekken met 'vaste klanten', zoals advocaten, vertegenwoordigers van de Raad voor de Kinderbescherming en (proces)vertegenwoordigers van gemeenten in zaken van verhaal van bijstand.

Velden met een * zijn verplicht