Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Nail it yourself

Technieken, tips en tutorials om je nagels zelf te lakken, versieren en verzorgen

Sophie Mortier

Prijs: € 22,99
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789401443043
Auteur(s) : Sophie Mortier
Taal : Nederlands
Onderwerp : Cadeauboeken
Thema : Cosmetica, haar en schoonheid
Uitgever : Lannoo
Verschenen : November 2024
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Pagina's : 170
Afmetingen : 218 x 178 x 19 mm
Gewicht : 497 gram
Beschrijving

Houd je van mooie nagels, en wil je er ook zélf ware kunstwerkjes van leren maken? In dit boek dompelt nagelstyliste Sophie Mortier je onder in de wondere wereld van nagelverzorging. Of je nu gewoon verzorgde handen wilt, erop los wil experimenteren of vooral uit bent op creatief plezier, Sophie leert je alle technieken van de professionele nagelsalons.

Zo deelt ze slimme trucjes om zo egaal mogelijk te lakken, haar best bewaarde vijl- en knipgeheimen en hoe je je nagels zowel voor als na het lakken in topconditie houdt.
Vervolgens nodigt ze je uit om van je nagels een canvas voor zelfexpressie te maken, met heel wat originele tutorials voor nail art.
Zo heb je voor elk seizoen, elke gelegenheid en elke gemoedstoestand weer een nieuw nagelkunstje achter de hand!

Dit boek bevat:

  • handige stap-voor-stapbeschrijvingen
  • meer dan 50 nail art ideeën volgens de laatste trends - voor Valentijn, een trouwfeest, op kantoor...
  • een volledige verzorgingsgids met antwoorden op veelgestelde vragen

 

'Maandelijks zit ik met open mond te kijken hoe Sophie van mijn nagels ware kunstwerkjes maakt. In dit boek leer je alles van een échte expert, die niet alleen technisch perfect is, maar ook nog eens op de hoogte is van de allerlaatste trends!'
- Eva Mouton

Velden met een * zijn verplicht